HAZIRLIK MAÇLARI

18 Eylül 2017 Pazartesi

Kanarya, Kavacık Puanları paylaştı.

Kanarya, Kavacık Puanları paylaştı.
İstanbul Süper Amatör lig 5. grup takımlarından Kanaryaspor ile Kavacıkspor ikinci hafta müsabakasında Kanarya Stadı'nda karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Oktay Koçak, Agah Kaan Kuloğlu, Furkan Türkyılmaz hakem üçlüsü yönetti.

Sezonun ilk haftasında Kurtköy deplasmanından puansız dönen Kanaryaspor, İst. Siirt karşısında aldığı galibiyetle sezona 3 puanla başlayan Kavacıkspor'u konuk etti. karşılaşmanın ilk yarısında her iki takımda gol yollarında etkisiz kalırken ikinci yarıda karşılıklı atılan 1'er golle iki takımda sahadan puanları paylaşarak ayrıldılar.

Kavacıkspor golünü 60. dakikada Kaptan Bedri Güntay ile buldu. Dakikalar 60’ı gösterirken Yasin Gökçe‘nin ceza alanına yaptığı güzel ortaya mükemmel bir kafa vuruşu gerçekleştiren Kaptan takımını 1-0 öne geçiren golü kaydetti.

Karşılaşmada her iki takımda karşılıklı ataklarla gol arayışına girdiler. Bitime 7 dakika kala hakemin Kanarya lehine penaltı kararı sonrasında ev sahibi takım bu vuruşu golle sonuçlandırınca skor eşitlenmiş oldu. Karşılaşmanın geri kalan bölümünde başka gol olmayınca taraflar puanları paylaşarak sahadan ayrıldılar.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.