HAZIRLIK MAÇLARI

15 Eylül 2017 Cuma

Kağıthanespor, Kaldığı Yerden Devam

Kağıthanespor, Kaldığı Yerden Devam
Geçtiğimiz sezonda 1. amatör lig de aynı grupta mücadele eden ve sezon sonunda da ligi puan puana tamamlamalarına rağmen Kağıthanespor ikili averajda üstün olduğu için ligi şampiyonlukla tamamlamış, Küçükçekmece İdman Yurdu ise play off müsabakası sonrasında Süper Amatör Lig'e yükselmeyi başarmışlardı. Yeni sezonda da aynı grupta yer alan iki takım sezonun ilk maçında karşı karşıya geldi. 

Küçük Çekmece Metin Oktay Stadı'nda karşı karşıya gelen iki takım arasında ki mücadele de konuk ekip Kağıthanespor sahada sergilediği futbolla lige azır olduğunun görüntüsünü çizdi. 
Ilk yarıda 20 dakikalık zaman diliminde müthiş bir baskı kurarak rakibini hataya sürükleyen Kağıthane golleri de bularak rahat bir nefes aldı.                      
Ilk 20 dakikada skoru 3-0 yapan Kâğıthane bu dakikadan sonra daha cok pas yapıp oyunun hakimiyetini elinde tutmak istedi. Bu arada da kanatlardan mutlak gol pozisyonları yakalamayi da başaran bu senenin flaş takımı bu pozisyonları degerlendirmeyi başaramadı. Kâğıthane'nin baskısından bir an icin kurtulan Küçükçekmece de gol pozisyonlarına girmeyi basardı.                      
Ilk yarı 4-1 kağıthane üstünlüğüyle sona eren macta ikinci yarıya da hızlı başlayan Kâğıthane oldu. Ikinci yarının ilk dakikalarinda iki gol daha bulan sarı yeşilli ekip ikinci yarıda Küçükcekemceye daha çok pozisyon verdi fakat Küçükcekmeci oyuncular bu pozisyonları degerlendiremedi. Penaltıdan bir gol bulan Küçükcekmece maçın skorunu da belirlemis oldu ve mac 6-2 lik  Kâğıthane üstünlüğüyle sona erdi.                      
Iki ekibe de önümüzdeki haftalarda başarılar dileriz

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.