HAZIRLIK MAÇLARI

17 Eylül 2017 Pazar

Kağıthane'de sessiz randevu

Kağıthane'de sessiz randevu.
İstanbul Süper Amatör Lig 8. grupta şampiyonluk iddiası ile yola çıkan iki takımın mücadelesinde gol sesi çıkmadı. Karşılaşmayı Muhammed Ömür, Erol Ernek, Halil İbraim Kibiroğlu hakem üçlüsü yönetti.

İlk hafta müsabakasında Çekmece deplasmanından aldığı farklı galibiyetle dikkatleri üzerine çeken Kağıthanespor, evinde ilk haftayı maç oynamadan geçen Anadolu yakası temsilcisi Cevizli Anadolu Spor'u konuk etti.Kağıthane taraftarının tribünleri tamamen doldurduğu ve maç sonuna kadar da  her zamanki yerinde takımını desteklediği müsabaka da, Kağıthanespor konuk Cevizli Anadoluspor karşısında daha iyi bir oyun sergilemesine rağmen yakaladığı pozisyonları golle sonuçlandıramayınca her iki takımda sahadan 1'er puanla ayrıldı.
Maç sonunda açıklama yapan Kağıthane Spor Teknik Direktörlerinden Oğuz Tacir "Çok baskılı bir oyun oynadık. En az 8 veya 9 tane net gol pozisyonuna girdik. ancak bunları golle sonuçlandıramadık. Oynadığımız futbolun hakkı bu değildi. Bunu bir yol kazası olarak görüyoruz. Takımımız sezon sonunda şampiyonluğa uzanacak. Buna olan inancımız tam." dedi.

Kağıthanespor ligin 3. haftasını dinlenerek geçirecek, Cevizli Anadolu Spor ise evinde ligde enüz galibiyeti bulunmayan Yedikule Spor'u konuk edecek.

Haftanın toplu sonuçları;PUAN DURUMU


3. HAFTA MÜSABAKALARI;

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.