HAZIRLIK MAÇLARI

11 Eylül 2017 Pazartesi

İST.GENÇLERGÜCÜ SPOR ÜCRETSİZ FUTBOL OKULUİSTANBUL GENÇLERGÜCÜ SPOR
İST. GENÇLERGÜCÜ Spor Kulübünde Ücretsiz Futbol Okulu Kayıtları Başladı.

İst. Güngören de Faliyet Gösteren İST.GENÇLERGÜCÜ Sporun  Genç Başkanı ÖZGÜR SUBAŞI nın Yaptığı Açıklamada Gençlerin Spor Yapması İçin Futbol Okulu Kayıtlarımız Ücretsiz Olarak Devam Edecek Türk Futboluna ve Sporuna Yeni Yetenekler Yetiştirmek İçin Yeni Bi Ekiple Yetenekli Gençleri Spora Kazandırıcaz. 
2000-2001-2002-2003-2004-2005-2006 Doğumlu Oyuncuların Kayıtları Ücretsiz Olarak Başlamıştır.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.