HAZIRLIK MAÇLARI

13 Eylül 2017 Çarşamba

İST.GENÇLERGÜCÜ RIFAT ŞENGÜN HOCAYLA DEVAM

İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ SPOR Başkanı ÖZGÜR SUBAŞI 2017-2018 Futbol Sezonunda Geçen Sezon  Takımın Başında Olan Teknik Direktör RIFAT ŞENGÜN Hocayla Devam kararı Aldı.


Kariyerinde Haz. Çetinkaya , Güngören Doğuş ,İst. Bafra , Osmaniye İstiklal gibi Takımlar Bulunan RIFAT ŞENGÜN Hoca 2017-2018 Futbol Sezonunda Tekrar İSTANBUL GENÇLERGÜCÜ SPOR la Devam Kararı Aldı.

Genç Başkan ÖZGÜR SUBAŞI 2017-2018 Futbol Sezonunda Tek Hedefimiz Alt Yapı Takımlarımızın Liglere Girmesi ve Gelecek Sezonlarda Başarılı Sporcular Yetiştirmek.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.