HAZIRLIK MAÇLARI

23 Eylül 2017 Cumartesi

İstanbul Bafra Spor ve Türk futbolunun acı günü

İstanbul Bafra Spor ve Türk futbolunun acı günü
İstanbul Bafraspor ve daha başka birçok takımın alt yapısında yaptığı başarılı çalışmalarla genç futbolcuların hayallerini gerçekleştirmesinde büyük pay sahibi olan Teknik Direktör Aydemir Keser dün geçirdiği kalp krizi sonrasında hayata gözlerini yumdu. 

Bugün ikindi namazını müteakiben defnedilecek olan Aydemir için Allah'tan Rahmet, sevenlerine ve ailesine başsağlığı diliyoruz.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.