HAZIRLIK MAÇLARI

19 Eylül 2017 Salı

İsa Kıran "Neticede bir hazırlık dönemi geçiriyoruz."

İsa Kıran "Neticede bir hazırlık dönemi geçiriyoruz."
Sultanmuratspor'un  Sefaköy Kartal sahasında Sefaköy Kartalspor ile oynadığı hazırlık maçını 3-1 kaybetmesini değerlendiren Sultanmuratspor Başkan Vekili İsa Kıran, skorun önemli olmadığını, eksikleri görme açısından yararlı bir hazırlık maçı oynadığını söyledi.

Komşu ilçe takımı Sefaköy Kartalspor ile Sefaköy Kartal sahasında oynan karşılaşmada Sultanmuratspor 3-1 mağlup oldu. Hazırlık maçını değerlendiren Sultanmuratspor Başkan Vekili İsa Kıran, skorun hiçbir şekilde önemli olmadığını kayıt etti.


Başkan Vekili İsa Kıran, Neticede bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. Yeni bir takımı oluşturuyoruz. Bunun da zorluklarının farkındayız. Bu kararı aldığımız zaman karşılaşacağımız zorluklarını da bilinci içerisindeydik. Bunu hiç bir şekilde mazeret olarak göremeyiz. Fakat şu an bir hazırlık sürecindeyiz. Takımımızın uyumu anlamında belli bir süreçten geçiyoruz. Zaten bu karşılaşmaları yapmamızın en önemli amacı eksiklerimizi görüp, lige kadar en iyi şekilde takımımızı hazırlamaktır. Skor hiç bir şekilde önemli olmadığı kanısındayım. Gerekli dersleri çıkartıp, hocamızın da raporu doğrultusunda eksik olan mevkilerimize transferlerimizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.