HAZIRLIK MAÇLARI

10 Eylül 2017 Pazar

Irmakspor Hakeme Tepkili

Irmakspor  Hakeme Tepkili
İstanbul Süper Amatör Liginin ilk haftasında sahasında Paşabahçe Spor'u konuk eden Irmakspor teknik ekibi maç sonunda hakemin yönetimine tepki gösterdi.
Irmakspor ligin ilk haftasında Merkezefendi Stadı'nda Beykoz ilçesi temsilcisi Paşabahçe Spor'u konuk etti. Maç içinde zaman zaman hakem ile Irmakspor kenar yönetimi arasında bazı pozisyonlar da fikir ayrılıkları yaşandı. Karşılaşmada ilk yarının sonlarına doğru saha içinde rahatsızlık geçiren orta  hakem Çağlar Çelik, ikinci yarıda yerini Miraç Burak Özgül'e bıraktı. Irmakspor Teknik Direktörü Cahit Kesler hakemlerin bir çok pozisyonda takdirhaklarını konuk ekipten yana kullandığının altını çizerken ayrıca kart uygulamalarında da çifte standart olduğunu söyledi. Maç sonunda hakemin 3 dakika uzatma vermesine anlam veremediğini belirten Kesler "İkinci yarıda 6 tane oyuncu değişikliği oldu. 2 defa su molası verildi. ve oyun içinde sakatlanmalardan kaynaklı zaman zaman durmalar oldu. Bu nereden bakarsanız 6 dakika uzatma gerektirir. Ama bakın ki hakem oyunun sonuna 3 dakika ekledi. Ancak onu bile tam oynatmadı. İkinci yarının başlama düdüğünden sonra 47 dakika tamamlandığında bitiş düdüğünü çaldı. İkinci yarıda eşitliği bulmamıza rağmen, hakemlerin yanlı tutumu sahadan mağlup ayrılmamıza sebep oldu. Sahada kartı olan Paşabahçeli oyuncular ne yaparlarsa yapsınlar bir türlü akem ikinci kartını çıkartamadı. Çok zayıf bir yönetim gösterdiler." dedi. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.