HAZIRLIK MAÇLARI

12 Eylül 2017 Salı

Güzeltepe Yeniden Erhan Karabulut'a Emanet.

Güzeltepe Yeniden Erhan Karabulut'a Emanet.
Eyüp ilçesinin önemli takımlarından Güzeltepe 2017-2018 futbol sezonunda Teknik Direktörlük görevi için daha önce de birlikte çalıştığı Erhan Karabulut ile anlaştı.


19975 doğumlu başarılı Teknik Direktör çalıştırdığı takımlardaki başarılarının yanında futbol tecrübesi ile de dikkat çekiyor. Futbola Galatasaray alt yapısında başlayan ve uzun süre burada forma giyen Karabulut, daha sonra Yeni Turgutlu, Akhisar Belediye, Hakkari, Ayazağa, Bayburt ve Erzincan Refahiye formalarını da giydi. Yeni sezonda tekrar eski takımı Güzeltepe ile anlaşan Erhan Karabulut'a güvenlerinin tam olduğunu belirten Başkan Murat Çelik "Erhan hoca ile daha önce 3 yıl birlikte çalıştık. Yeni sezonda da bildiğimiz ve günvendiğimiz bir hoca ile yola çıkmaya karar verdik. Kendisine teklifimizi sunduğumuz da onunda bizimle çalışmaktan mutlu olacağını söylemesi bizi sevindirdi. Gerek A takım gerekse diğer yaş kategorilerimizde tam yetkili kendisi olacak. Kulübümüz ve hocamız için hayırlı olsun." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.