HAZIRLIK MAÇLARI

21 Eylül 2017 Perşembe

SPOR ve AKTİF YAŞAM FUARI'nda TÜFAD Rüzgarı Esti.

SPOR ve AKTİF YAŞAM FUARI'nda TÜFAD Rüzgarı Esti.
Geçtiğimiz hafta sonu Beylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezi'nde gerçekleşen ve spor camiasından Federasyonlar ve birçok oluşumun katılarak boy gösterdiği "SPOR ve AKTİF YAŞAM FUARI" nda Tüfad üyeleri büyük ilgi odağı oldu.


11. Salonda yer alan Tüfad Standı konum itibarı ile merkezden uzak bir yerde de olsa ziyaretçiler tarafından ilgi gördü. İlk açılış gününde tertiplenen basın ve tanıtım toplantısında bir çok ünlü simanın bulunmasına rağmen Tüfad antrenörleri ilgi odağı oldu. 
Tüfad İstanbul Şube Başkanı Sayın Halit Önsen, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yorulmazlar ve Teknik Direktör Yılmaz Vural Tüfad'ı temsilen katıldıkları açılış merasimi sonrasında gösterilen ilgiden dolayı stand alanına gitmekte zorlandılar. Hemen hemen her standda mola vererek fotoğraf çektirmek zorunda kalan Tüfadlılar geç de olsa daha sonra ziyaretçilerini kabul etmek üzere fuarda kendileri için ayrılmış alanlarına geçtiler.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.