HAZIRLIK MAÇLARI

11 Eylül 2017 Pazartesi

Fevzipaşaspor, Şampiyon Teknik Direktör Çelik'e Emanet

Fevzipaşaspor, Şampiyon Teknik Direktör Çelik'e Emanet
Tekirdağ'ın 2. Amatör Küme takımlarından Fevzipaşaspor yeniş sezonda Teknik Direktörlük görevine Soner Çelik'i getirdi.
2017-2018 futbol sezonu çalışmalarına erken start veren Tekirdağ temsilcisi Fevzipaşaspor, daha önce de Kapaklı Sitespor ve Çerkezköy 1911 takımlarını da çalıştıran Soner Çelik ile anlaştı. Soner Çelik geçtiğimizsezon Çerközköy1911 ile şampiyonluk yaşayarak takımı Bölgesel amatör Lige yükseltme başarısını göstermişti. Hedeflerinin bu sezon bir üst lige çıkmak olduğunu belirten Çelik, çalışmalara da erken başlayacaklarını söyledi. Çelik aynı zaman da Beşiktaş Futbol Okulları'nıda çalıştıracak.

Haber / Foto : Melih Sezgin

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.