HAZIRLIK MAÇLARI

23 Eylül 2017 Cumartesi

Eray Hüdaverdi, Soma Spor ile anlaştı.

Eray Hüdaverdi, Soma Spor ile anlaştı.
Bölgesel amatör Lig takımlarından Somaspor genç yaşına rağmen profesyonel kariyere sahip Stoper mevkisinde oynayan Eray Hüdaverdi'yi kadrosuna kattı. 1995 doğumlu genç oyuncunun Somaspor'a transferinde Menejer Hüseyin Nergis'in büyük rol oynadığı belirtildi.


Eray Hüdaverdi Kimdir?
5 Temmuz 1995 Lüleburgaz doğumlu oyuncu 2006 yılında Kırklareli takımlarından Ahmetbey Karşıyaka Gençlik Spor'da futbola başladı. 2009 yılında K. Eli sanayi Spor'a transfer oldu. 2014 yılında Kastamonu 1966 ile anlaşan oyuncu 2015 yılında yine bu takımla ilk profesyonel imzasını attı. Geçtiğimiz sezon devre arasında Çatalcaspor'a transfer olan genç oyuncu yeni sezonda Soma spor ile anlaştı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.