HAZIRLIK MAÇLARI

11 Eylül 2017 Pazartesi

Emre Özdemir Yeniden Sergenspor'da

Emre Özdemir Yeniden Sergenspor'da
Yeni sezonda transfer gündeminde adı sık sık öne çıkan genç ve yetenekli ön libero Emre Özdemir Kırklareli Süper Amatör Lig takımlarından Sergen Spor ile anlaştı.
Emre Özdemir Kimdir?
1995 Bakırköy doğumlu genç yetenek futbola 2008 yılında Tekirdağ temsilcilerinden Kapaklı Spor'da başladı. 5 sezon boyunca aralıksız olarak Kapaklı spor forması giyen genç oyuncu 2014 yılının ara transfer döneminde Kapaklı Kartal Spor'a transfer oldu. Daha sonra sırası ile Vize Acarspor, Sergenspor ve geçen sezon Küçük Yoncalıspor formalarını giydi. Sezon başında bir çok takımın transfer listesinde yer almasına rağmen genç oyuncu bir sezon önce formasını giydiği Kırklareli'nin süper amatör takımlarından Sergen Spor'u tercih etti.

Haber / Foto : Melih Sezgin

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.