HAZIRLIK MAÇLARI

19 Eylül 2017 Salı

Cihan Yavuz, Başakşehir Kartalspor 'da

Cihan Yavuz, Başakşehir Kartalspor 'da
İstanbul Süper Amatör Ligin yeni takımlarından olan Başakşehir Kartalspor'un Altyapı Koordinatörlüğüne Cihan Yavuz getirildi.

UEFA B lisansına sahip olan Cihan Yavuz, Esenler Yavuz Selim, İstanbul Atakent, Beşiktaş Başakşehir Futbol Okulları ve Bahçelievler Futbol Atletik spor kulüplerini çalıştıran başarılı genç çalıştırıcı geçtiğimiz hafta Başakşehir Kartalspor kulüp Başkanı Nail Tilbaç ve Başkan yardımcısı Cemal Tilbaç ile görüşme yaparak Altyapı Koordinatörlüğü görevine getirildi.
Cihan Yavuz, "Amacımız öncelikle kendi kulübümüze oyuncu yetiştirmektir. Bunun yanında çevremizde bulunan profesyonel kulüplere futbolcu göndermek yeni yetenekler keşfetmek ve Türk futboluna katkıda bulunmaktır. Çocuklarımızın güvenli bir ortamda, uzman kadrolar eşliğinde futbol eğitimi alabileceği, sporun yanı sıra farklı sosyal imkanların sağlanacağı, uluslararası standartlarda tesislerde, eğitim verilerek Türk futboluna yeni yıldızlar kazandıracak uluslararası standartlarda bir futbol akademisi oluşturmak için çaba sarf ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.