HAZIRLIK MAÇLARI

18 Eylül 2017 Pazartesi

Çapa Gol oldu yağdıSüper Amatör Lig mücadelesinde Çapaspor takımı ve GültepeÖzgençlik takımı NamıkSevikStadyumunda karşı karşıya geldiler

Müsabakanın başlama vuruşununda bitiş düdüğüne kadar Çapa takımının üstün bir futbol sonrasında 9-0'lık galibiyeti vardı.


Çapa takımını galibiyete getiren golleri Alper ve Saruhan üçer adet kaydederken,diğer üç gol DavıdBindia,Berat ve Enginden geldi.


Davutpaşa ve Leventspor takımları arasında oynanacak olan müsabakaya iştirak eden taraftarlar stadyuma erken gelince bu müsabakada gol ziyafeti çekmiş oldu.


Birbirinden güzel goller neticesinde Çapa takımı üç puanı hanesine yazdırmayı başardı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.