HAZIRLIK MAÇLARI

19 Eylül 2017 Salı

Beykoz1908'de durmak yokBeykoz1908 takımı zorlu Nişantaşıspor müsabakası hazırlıklarını tüm hızıyla sürdürüyor.
KazımKarabekir galibiyeti ile iyice morallenen sarı siyahlı takımda idmanların temposu iyice yükselmeye başladı.


Beykoz1908 takımının Teknik Direktorü Bayram Pehlivan Amatorun Dunyasi ekibine çarpıcı açıklamalarda bulundu:


Zorlu bir grupta mücadele verdigimizin farkındayız.Tüm takımlara sayıyla yaklaşıyoruz.Rakiplerimizi tek tek inceledigimizde son haftaya kadar ilk iki mücadelesinin en az beş takımla devam edecegi düşüncesindeyiz.


Pazar günü evimizde Türk futbolunun mihenk taşlarından Nişantaşıspor takımını konuk edecegiz.


Zorlu müsabakada sporcularımızın saha içindeki performansı kadar tribünlere beklediğimiz beşbin seyirciyede çok önemli görev düşüyor.


Çok genç bir ekibe sahibiz.Gol için sabırla desteklerini sürdürsünler.İyi niyetli ve arzulu bir takımız.Destek devam ettiği sürece başarı çok daha kolay gelecektir.AmatorunDunyasi ekibi olarak zorlu müsabaka oncesinde her iki takımada bol şans ve başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.