HAZIRLIK MAÇLARI

16 Eylül 2017 Cumartesi

Beykoz1908 Zorlu Deplasmandan Üç Puan Çıkartmasını bildi
Ümraniye Hekimbaşı Stadyumunda KazımKarabekirspor ve Beykoz1908 takımları karşı karşıya geldiler.
500 kişilik Hekimbaşı stadyumunda oynanan müsabaka tamamen dolu tribünler onünde oynandı.


Sarı siyahlı taraftarlar tribün hakimiyetini elinde bulundururken doksan dakika takımları lehine tezahuratlarda buunarak galibiyette önemli rol oynadı.


Müsabakaya iyi başlayan taraf sarı siyahlı takım olup birçok gol pozisyonundan faydalanamazken,KazımKarabekir ilk cılız atağında defans ve kaleci anlaşmazlığından faydalananinca evsahibi takım 1-0 one geçti.


Bu şok gole ragmen arzulu futbolundan ödün vermeyen Beykoz1908 takımı Kasım'ın uzun yıllar unutulmayacak kaliteli golüyle beraberliği sağladı.


Ceza sahası dışından yaklaşık yirmibeş metreden Kasım'ın füzesi uzun yıllar unutulmayacak goller sıralamasında yerini alacak.


Bu gol sonrasında rakibi üzerine fazla fazla ataklar geliştiren Beykoz takımı AliFeyyaz'ın takipçiligi ve ısrarlı presi neticesinde 2-1 öne geçmesini bildi.


Öne geçmenin morali ile neredeyse her atağında gol pozisyonu üreten Beykoz takımında bu kez sahneye Kaptan Arınç çıktı ve yaklaşık otuz metreden topu KazımKarabekir ağlarına gönderdi.


İlk yarının son dakikalarında bu kez sahneye genç Bayram Çıktı ve yaklaşık otuzbeş metre taşıdığı topu kalecinin üstünden filelere gonderdi.


Bu gol aynı zamanda ilk kırkbeş dakikanın sonuydu.


Müsabakanın ikinci yarısında Etkili oyunu sürdüren Beykoz1908 takımı birçok gol pozisyonundan faydalanamazken,musabakanın son anlarında KazımKarabekir takımı ancak bir gol kaydedebildi.


Doksan dakika sonunda sarı siyahlı takımın 2-4'lük galibiyeti tabelaya
yansıdı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.