HAZIRLIK MAÇLARI

10 Eylül 2017 Pazar

BEŞYÜZEVLERSPOR KOMŞUSU YILDIRIMBOSNA'YI 3 GOLLE GEÇTİ,


BEŞYÜZEVLERSPOR KOMŞUSU YILDIRIMBOSNA'YI 3 GOLLE GEÇTİ
İstanbul Süper Amatör Lig 3. Grupta Beşyüzevlerspor ile Yıldırımbosnaspor ligde 20 sene sonra karşı karşıya geldi.


STAD : Bayrampaşa Büyükşehir Belediye
HAKEMLER: Ahmet Can, Mert Çil, Resul Kocameşe
BEŞYÜZEVLERSPOR: Emre, Ozan, Erdi, Uğur, Koray, Hakan (85.Dk.Ömer), Hasan (73.Dk.Onur), Cem,Cüneyt, Mesut, Can (77.Dk. Eyüp)
YILDIRIMBOSNASPOR: Yalçın, Ogün, Alper, Bekir (79.Dk.Ergin), Hasan, Bahadır, Ömer, Gökhan (60.Dk.Umut), Oğuz, Bedirhan, Berat
GOLLER 5.Dk.Ozan, 15.Dk.Cüneyt, 90.Dk.Eyüp (Beşyüzevler)Bayrampaşa Büyükşehir Belediye Stadındaki karşılaşmada Ahmet Can düdük çalarken yardımcılıklarınıMert Çil ve Resul Kocameşe yaptı.
Karşılaşmaya Beşyüzevlerspor genç bir kadrodan oluşan rakibine nazaran daha adak başladı. 
Yeşil Beyazlılar 5.dakikada Ozan Çakırın golüyle 1-0 öne geçirdi. 
Beşyüzevlerspor 15.dakikada yeniden yuvaya dönen tecrübeli futbolcu Cüneyt Çarbuğanın şık kafa golü ile skoru 2-0 yaptı.
Karşılaşmanın ilk yarısı Beşyüzevlerspor 2-0lık üstünlüğü ile sona erdi.
Mücadelenin İkinci devresine atak başlayan Yıldırımbosnaspor oldu.Ancak bulduğu pozisyonlardan yararlanamadı.Bu bölümde Beşyüzevlerspor ani kontrataklarla etkili olmaya çalıştı. Mücadelenin 79. dakikasında sahanın başarılı ismi Cüneyt Çarbuğanın soldan getirip kale önüne ortasında 2. yarıda oyuna giren Eyüp Can Yıldız 90. dakikada attığı kafa golü ile takımını 3-0 öne geçirdi. Kalan dakikalarda başka gol olmadı ve Beşyüzevlerspor ligin ilk maçından 3 golle 3 puanla ayrıldı.
Haber / Foto : Erol Eftekin

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.