HAZIRLIK MAÇLARI

24 Eylül 2017 Pazar

BEŞYÜZEVLER DOLAYOBA'DAN TEK GOLLE 3 PUAN ALDI

BEŞYÜZEVLER DOLAYOBA'DAN TEK GOLLE 3 PUAN ALDI
İstanbul Süper Amatör Lig 3. Grupta lige şampiyonluk parolasıyla başlayan Gaziosmanpaşa İlçesi takımlarından Beşyüzevlerspor, Pendik İlçesi takımlarından Dolayobaspor ile karşılaştı.Beşyüzevlerspor ilk yarıda attığı golle konuk ekibi 1-0 mağlup ederek 3 puanın sahibi oldu.

Bayrampaşa İBB Stadı'nda oynanan. Karşılaşmada. Maça ev sahibi Beşyüzevlerspor tecrübeli oyunculardan kurulu bir kadro ile başlarken konuk ekip Dolayoba ise gençlerden oluşan bir kadro ile çıktı. Beşyüzevlerspor Dolayoba karşısında atak bir futbol sergiledi. Konuk ekip ise Zaman zaman ev sahibi kalesinde tehlikeli oldu.
Beşyüzevlersporun golü 20. dakikada geldi.Sol taraftan Erdinin kale önüne ortasında Onur Can kafa ile ağlara yolladı. 1-0.Bu gol ilk yarının skorunu belirledi. Karşılaşmanın Devre arasında Dolayobalı yöneticiler ve hakemler arasında gerginlik yaşandı.Tempolu başlayan 2. yarıda karşılıklı ataklar vardı.Ancak kalan dakikalarda başka gol olmayınca karşılaşma Beşyüzevlerspor’un galibiyeti ile tamamlandı.
Maçın bitiminde ise her iki takım futbolcular arasında itişmeler kakışmalar ve ağız dalaşı oldu. 
Dolayobalılar Stad dışında da Maçın hakemine tepkilerini sürdürdü. 
Ancak güvenlik güçleri olayları büyümeden önlendi.
Bu sonuçla Puanını 9'a yükselten Beşyüzevlerspor, yine 9 puana sahip Çapa ile zirveyi paylaşıyor.Dolayoba ise 1 puanda kaldı.Beşyüzevlerspor haftayı BAY geçirirken,Dolayoba ise gelecek hafta Ortaköy ile karşılaşacakHiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.