HAZIRLIK MAÇLARI

15 Eylül 2017 Cuma

Başakşehir lige farklı başladı.

Başakşehir lige farklı başladı.
İstanbul Süper Amatör Ligi geçtiğimiz hafta sonu oynanan karşılaşmalarla start aldı. Sezonun ilk gün karşılaşmalarında Başakşehir ile Güngörenspor Bakırköy 1 Nolu sahada karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı Tayfun Yurdakul, Ali Gün, İlkay Selçik hakem üçlüsü yönetti.
En son 2013-2014 sezonunda Süper Amatör ligde boy gösteren Başakşehir spor, 3 sezon sonra yeniden mücadele etmeye hak kazandığı Süper Amatör ligde ilk maçında adeta rüzgar gibi esti. 
Rakibi Güngörenspor karşısında baştan sona etkili bir futbol sergileyen Başakşehir spor sahadan 5-0 lık galibiyetle ayrılmayı başardı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.