HAZIRLIK MAÇLARI

13 Eylül 2017 Çarşamba

Beykoz1908'e Avrasya Şirketler Grubu desteği

Beykoz1908 kulübü başkanı Zeki Aksu Beykoz Rizeliler dernek Başkanı,
AvrasyaTic.Ltd Şirketi yonetim kurulu Başkanı Mikail Akyıldız'ı ziyaret etti.Ziyaret esnasında Beykoz1908 kulubü kongre uyesi gazeteci Ozan Derviş'de hazır bulundu.


Kulube üye olan Mikail Akyıldız 110 yıllık kulübe üye olmanın tüm sivil toplum orgütlerini destek olmaya davet etti.


Bu sezon fırsat buldukça sarı siyahlı kulübun müsabakalarını takip edeceğini belirtirken,Beykozspor1908 takımı ve tüm Beykoz kulüplerine yeni sezonda başarılar diledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.