HAZIRLIK MAÇLARI

20 Eylül 2017 Çarşamba

Aydın Düzgün'den Beykoz1908'e mangal keyfiSüper Amatör ekiplerimizden Beykoz1908 takımının idmanını Büyükşehir ve Beykoz Belediyesi Meclis üyesi Aydın Düzgün seyretti ve sporculara idman sonrasında mangal keyfi yaşattı.
Teknik ekibe geçtigimiz hafta elde edilen üç puandan dolayı teşekkürlerini sunarken,hafta sonu oynanacak olan Nişantaşıspor musabakasından da üç puan beklediğini belirtti.


Beykoz1908 takımına tüm Beykozluların sahip çıkması gerektiğinin altını çizen Aydın Düzgün önümüzdeki sezon sarı siyahlı takımı Bal Liginde görmek istediğini belirtti.

Bu gün yapılan idmanda futbolcuların son derece keyifli olmaları dikkatlerden kaçmadı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.