HAZIRLIK MAÇLARI

10 Eylül 2017 Pazar

Avcılar Belediyespor'un İNANÇ'ı var.


Avcılar Belediyespor'un İNANÇ'ı var.
İstanbul Süper Amatör lig 1. hafta müsabakasında  Avcılar Belediyespor kendi sahasında Kartal Belediyespor'u konuk etti.

Karşılaşmayı Abdulkadir Düzgün, Berkay Salman ve Cengiz Damar akem üçlüsü yönetti.
Avcılar Atatürk Stadı’nda oynanan maçta ilk yarı golsüz kapanırken ev sahibi ekibe 3 puanı getiren tek golü 71. Dakikada İnanç attı. Oyuna sonradan Mert’in yerine getiren genç oyuncu Ercan’ın sağ taraftan kestiği ortayı gole çevirerek maçın skorunu belirleyen isim oldu.
Avcılar Belediyespor 2. hafta ligin ilk haftasında Şafakspor deplasmanında sahadan 3 puanla ayrılan Akatlar deplasmanına konuk olurken, Kartal Belediyespor ise evinde Vefa karşısında puansız ayrılan Bağlarbaşı Spor'u konuk edecek.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.