HAZIRLIK MAÇLARI

20 Eylül 2017 Çarşamba

30 Ağustos Zafer Bayramı Futbol Turnuvası finalistleri belli oldu

30 Ağustos Zafer Bayramı Futbol Turnuvası finalistleri belli oldu.
Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği iş birliği ile düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı U-16 Futbol Turnuvasında finale kalan takımlar belli oldu.

Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği iş birliği ile düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı U-16 Futbol Turnuvası yarı final maçları tamamlandı.

Halkalı Taştepespor ile Halkalıspor Final oynayacak.
İBB Halkalı Etap Stadı’nda oynanan müsabakalarda alınan sonuçlar şöyle; Halkalı Taştepespor:2 -Cennet Barbarosspor: 1, Halkalıspor:-4-İFAspor:-1. Alınan sonuçların ardından Halkalı Taştepespor ve Halkalıspor takımları şampiyonluk, Cennet Barbarosspor ve İFA sportakımları ise 3 ve 4.’lük müsabakalarında karşı karşıya gelecek.
Turnuva 21 Eylül Perşembe günü Saat:16.30 - Cennet Barbarosspor ve İFAspor 3'lük ve 4’lük, 18.00’de Halkalı Taştepespor ve Halkalsporı oynanacak final karşılaşmalarının ardından son bulacak. Turnuvanın sonunda kupa töreni gerçekleştirilecek.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.