HAZIRLIK MAÇLARI

19 Eylül 2017 Salı

30 Ağustos Yarı Finalist Takımlar Belli Oldu.

30 Ağustos Yarı Finalist Takımlar Belli Oldu.
Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği iş birliği ile düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı U-16 Futbol Turnuvasında yarı finale kalan takımlar belli oldu.

20 kulüpten 400 lisanslı futbolcunun katılımıyla gerçekleştirilen 30 Ağustos Zafer Bayramı U-16 Futbol Turnuvası hafta sonu İBB Halkalı Etap stadında oynanan çeyrek Final müsabakaları sonunda Yarı Finale yükselen Halkalı Taştepe, Halkalı, Cennet Barbaros ve İFA spor takımları rakiplerini eleyerek adlarını yarı finale yazdıran takımlar oldu.

Çeyrek Final müsabakaları sonuçları
İstanbul Demir-Halkalı Taştepe,1-3
Halkalı-Özyarımburgaz,4-0
İFA spor-İstanbul Atakent,3-2
İkitelli-Cennet Barbaros,2-3 Normal süre golsüz ve penaltı atışları sonrası
Yarı Final oynamaya hak kazanan 8 takım 19 Eylül Salı günü oynanacak müsabakalarda finale adını yazdırmak için mücadele edecekler.

Yarı Final Programı İBB Halkalı Etap Stadı
16.30-Halkalı Taştepe-Cennet Barbaros
18.00-Halkalı-İFA
Yarı Final oynamaya hak kazanan son 4 takım 21 Eylül Perşeme günü Saat:16.30 3'lük ve 4’lük, 18.00’de oynanacak final karşılaşmaları ile sona erecek
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.