HAZIRLIK MAÇLARI

30 Eylül 2017 Cumartesi

1877 Alemdağ'dan Farklı Skor

1877 Alemdağ'dan Farklı Skor
İstanbul Süper amatör Lig 2. grupta Yeşil Esenyurt deplasmanına giden 1877 Alemdağ ilk yarısını 2-0 önde kapattığı karşılaşmanın sonunda sahadan 7-0 galibiyetle ayrılarak liderliğini perçinledi. Süper Amatör Lig 2. grupta bir maç eksiğine rağmen lider durumda bulunan Çekmeköy temsilcisi rakiplerine de gözdağı vermiş oldu.
Goller İki İsimden Geldi.
Karşılaşma da atılan toplam 7 golde iki ismin imzası vardı. Sinan Yıldırım attığı 4 golle adeta yıldızlaşırken, diğer 3 gol ise Batuhan Çoban'dan geldi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.