HAZIRLIK MAÇLARI

20 Eylül 2017 Çarşamba

10 KULÜP BİRLİKTEN İSTİFA ETTİ!

10 KULÜP BİRLİKTEN İSTİFA ETTİ!
Bayrampaşa’daki Amatör Spor Kulüplerin tek çatı altında toplanarak oluşturdukları Bayrampaşa Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği’ndeki 10 kulüp, 11 Eylül tarihinde yaptıkları, Mustafa Altuntaş başkanlığındaki yönetim kurulunun Olağanüstü Genel Kurul'a gidilmesi çağrısına bir yanıt gelmeyince 10 kulüp bugün ikinci bir açıklama yayınladı ve Bayrampaşa Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği'ne istifa dilekçelerini verdi.
Bayrampaşa Kulüpler Birliği’nden istifa eden 10 kulübün ortak açıklaması şu şekilde, “11-09-2017 tarihinde yapılan basın açıklamasında Bayrampaşa Kulüpler Birliği’nin Olağanüstü Kongre kararı alması ve ivedi şekilde istifa etmesi için vermiş olduğumuz dilekçe sonucunda hiçbir karar çıkmaması, kamuoyu nezdinde bir açıklama yapılmaması ve yönetimin görevinden istifa etmemesi ve Olağanüstü Genel Kurul kararı almaması üzerine Kulüpler Birliği’nden istifa ettiğimizi belirtiriz. Bu saatten sonra hala görevinin başında durmaya devam etmesi sonucunda yeni bir Kulüpler Birliği’ni kurmak için gereken tüm adımları atacağımızı belirtiriz. Bayrampaşa Kulüpler Birliği’nin alacağı kararların birliğe istifa dilekçesini sunan kulüplerin kararları olmadığını beyan ederiz. Saygılarımızla kamuoyuna duyurulur.”

Bayrampaşa Kulüpler Birliği’nden istifa eden kulüpleri şunlar; Demirspor, Gürzafer, Teknikspor, Altınaslarspor, Teraziderespor, İstanbul Bafraspor, Çankırı Marufspor, Altıntepsispor, Sağmalcılarspor ve İstanbul Giresunspor.

Kaynak : pasavizyon.com

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.