HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

ZEYTİNBURNU 1957’DE HEDEF BAL

ZEYTİNBURNU 1957’DE HEDEF BAL 
Süper Amatör Küme ekiplerinden Zeytinburnu 1957’de yeni sezonda tek hedef Bölgesel Amatör Lige geri dönmek.

Kulüp Başkanı Kenan Akın’ın yeni sezonda takımın şampiyon olup Bölgesel Amatör Lige çıkması için sportif direktör Fatih Aydın’ı tam yetkiyle donattığı belirtildi. Teknik direktör Nejat Öntaş’la koordineli bir şekilde transfer çalışmalarını sürdüren sportif direktör Fatih Aydın’ın da flaş transferleri patlatmak için görüşmelere hız verdiği kaydedildi. Kulüp Başkanı Kenan Aydın yaptığı açıklamada çok kaliteli oyuncular alacaklarını söyledi. Aydın “Çok kaliteli oyuncular alacağız. İyi futbolcularla konuşup kadromuza kazandırmak istiyoruz. Biraz geç kaldık ama en iyisini yapacağız. “diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.