HAZIRLIK MAÇLARI

23 Ağustos 2017 Çarşamba

YUSUF ATAY TEPECİK’TE

YUSUF ATAY TEPECİK’TE
TFF 3.Lig ekiplerinden B.Çekmece Tepecikspor’dan bir bomba daha. 

Yeşil Beyazlı yönetim geçtiğimiz sezon Silivrispor’da forma giyen Yusuf Atay’ı kadrosuna kattı. Kulüp Başkanı Mehmet Eyüboğlu, ismi Tekirdağspor’la anılan tecrübeli ortasaha oyuncusunu kadrosuna katarak taraftarlarını heyecanlandırdı. B.Çekmece Tepecikspor Kulüp Başkanı Mehmet Eyüboğlu transferi kapatmadıklarını, biri forvet, biri de kanatlara olmak üzere iki transfer daha yapacaklarını söyledi. Eyüboğlu “Transfere devam edeceğiz.” Diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.