HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

YILLARIN KAVACIK BİNASI YENİSİ YAPILACAĞI İÇİN YIKILDI
Beykoz İlçesinde Suni Çim Sahası olan Kulüpler arasında dahil olan Kavacıkspor’da şimdi ikinci bir heyecan başlamış durumda.

Yeşil-Beyazlı Kulübün çok uzun yıllardır kullandığı Kulüp Binası, yenisinin yapılması için yıkıldı. Beykoz Belediyesi tarafından başlatılan çalışmaların ardından yepyeni bir binanın yapımına başlanıyor.
Kavacıkspor Kulüp Başkanı Suat Yıldız gazetemize yaptığı açıklamada, ” Sahamızın yapılmasının ardından ikinci düşüncemiz güzel, kullanışlı ve çok daha geniş ferah bir ortamda yer alacak bir kulüp binamız idi. Beykoz Belediyesi tarafından hayata geçirilen projenin ilk kapsamında uzun yıllardır kulübümüze hizmet veren binamız yıkıldı. Şimdi ikinci safhaya geçilecek ve binamızın inşaatına başlanacak. Beykoz Belediye Başkanlığına Teşekkürlerimizi iletiyoruz ” diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.