HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

Y.ESNAF ALTYAPISI AKSOY’A EMANET

Y.ESNAF ALTYAPISI AKSOY’A EMANET
Amatör 1.Küme ekiplerinden Yeşilova Esnafspor’da Murat Aslanyavrusu’nun A takım teknik direktörlüğüne getirilmesinin ardından altyapının başına da Nihat Aksoy getirildi.

Daha önce futbolculuk kariyerinde Alibeyköy, Fenerbahçe, İzmit Karamürsel, Yenibosna, Bezirganbahçe, Emniyet, Celaliye ve Alibeyköy Parsellerspor’da forma giyen genç çalıştırıcının antrenörlük hayatına da futbolu bıraktığı Alibeyköy Parseller altyapısında başladığı kaydedildi.
Asbaşkan Salih Yetik’in katıldığı imza töreninde kendisini sezon sonuna kadar Y.Esnafsporlu yapan imzayı atan genç çalıştırıcı resmen göreve başladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.