HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ağustos 2017 Cumartesi

Yeşilova Esnafspor yeni sezon hazırlıklarına başladı

Yeşilova Esnafspor yeni sezon hazırlıklarına başladı
İstanbul 1. Amatör Ligde Mücadele eden Yeşilova Esnafspor, 2017 – 2018 sezonu hazırlıklarına başladı.

Yeşilova Esnafspor tesislerinde Teknik direktör Murat Aslanyavrusu ve altyapı Yardımcı hocası Nihat Aksoy  yönetiminde kendi tesislerinde çalışmalarını yapan yeşil-beyazlılar'da eksik futbolcuların da bayramdan sonra  antrenmanlara katılması bekleniyor.
kendi tesislerine çalışılmalarını sürdüren Yeşilova Esnafspor da yapılan son idmanı kulüp başkanı Ahmet Ulaş ve yönetimin takip ettiği idman sonrası kulübü Başkan Vekili Salih yetik yaptığı açıklamada ,geçen yıl başarısız bir sezon geçirerek Süper amatör ligden 1.Amatör lige düştük.
2017-2018 Futbol sezonu 1. Amatör Liginde mücadele edeceğini kaydetti. 1.Amatör ligde  güçlü takımın mücadele vereceği ligde hedeflerinin iyi bir mücadele olduğunu aktaran Yetik,“Her sezon olduğu gibi bu yıl da imkânlarımız dâhilinde lige en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyoruz. Bizim gibi özel takımlar arkalarında büyük maddi destek bulunan kurum takımlarıyla yarışıyor. Rakiplerimize göre çok daha fazla maddi ve manevi çaba sarf ediyoruz. Ama her şeye rağmen ayakta kalarak mücadelemizi sürdürüyoruz.
Haftanın 2 günü kros olmak üzere 7 gün çalışmalarımızı aralıksız devam ediyoruz  bayramdan sonra hazırlık maçlarına başlayarak futbolcularımızın form durumunu ve eksik mevkileri tespit ederek hocamızın isteği üzerine takviye yapılması gerekse yapacağız şimdilik çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz .” ifadelerini kullandı.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.