HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

YEŞİLBAYIR SAHAYA İNDİ

YEŞİLBAYIR SAHAYA İNDİ
Amatör 1.Küme ekiplerinden Yeşilbayırspor dün akşam yeni sezonun ilk çalışması için sahaya çıktı. 

Teknik direktör Volkan Dönmez yönetiminde yapılan antrenmanı kulüp başkanı Yavuz Özkan ve kurmayları da yakından takip etti. Hadımköy Stadı’nda yapılan antrenman fizik kondisyon ağırlıklı geçerken teknik direktör Dönmez daha ilk antrenmanda futbolculara göz açtırmadı.
Sezonu erken açan Arnavutköy temsilcisinin önümüzdeki günlerde de dış transferle ilgili flaş gelişmelere gebe olduğu, kulüp başkanı Özkan’ın da transfer çalışmalarını büyük bir gizlilik içinde sürdürdüğü belirtildi.
Antrenman öncesi ve sonrasında teknik direktör Volkan  Dönmez’le de biraraya gelen Özkan’ın deneyimli çalıştırıcıdan şampiyonluk istediği, bunun için de kesenin ağzını sonuna kadar açtığı bildirildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.