HAZIRLIK MAÇLARI

11 Ağustos 2017 Cuma

Yeşil Esenyurt'a Yıldız Transfer

Yeşil Esenyurt'a Yıldız Transfer
İstanbul Süper Amatör Ligin iddalı takımlarından Yeşil Esenyurtspor yeni sezonda kadrosuna kattığı genç ve yetenekli futbolcularla dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Son olarak genç yaşına rağmen profesyonel lig tecrübesi de bulunan yetenekli stoper Caner Tığlı'yı da kadrosuna katan Esenyurt temsilcisinin bir sonraki hamlesi merakla bekleniyor.


Caner Tığlı Kimdir? 
8 Şubat 1997 doğumlu genç futbolcu, futbola 2010 yılında 1907 Ataköy Çobançeşme Spor Kulübü'nde başladı. Profesyonel imza attığı 2014 yılına kadar bu takımın formasını giydi. Henüz 17 yaşında dikkatleri üzerine çeken ve Maltepespor'da profesyonel sözleşmeye imza atan genç yetenek   eski takımı 1907 ataköy Çobançeşme ile tekrar amatör lige dönene kadar Maltepespor'da görev yaptı. Geçtiğimiz sezon Söğütlüçeşme forması altında takımının bir üst lige çıkmasını sağlayan oyuncular arasında yer aldı. Yeni sezonda Yeşil Esenyurt formasıgiyecek olan genç futbolcuya başarılar dileriz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.