HAZIRLIK MAÇLARI

29 Ağustos 2017 Salı

Y.ESENYURT İYİ YOLDA: 3-2

Y.ESENYURT İYİ YOLDA: 3-2
Süper Amatör Küme ekiplerinden Yeşilesenyurt ile Davutpaşa kozlarını hazırlık maçında paylaştı. 

Güzelce Stadı’nda oynanan maçta sahaya ev sahibi olarak çıkan Yeşilesenyurt özellikle ilk yarıda ortaya koyduğu etkili oyunla sahadan 3-2 galip ayrılarak moral depoladı.
Maçın ilk yarısında Yeşil Beyazlıları sırtlayan isim yeni transfer Mesut Saka oldu. Tecrübeli maestro 21. Dakikada penaltıdan attığı golle skoru 1-0 yaptı. Aynı oyuncu 38. Dakikada uzaklardan yaptığı mükemmel vuruşla ilk yarının skorunu belirledi: 2-0. İkinci yarıda iki takım da farklı oyuncularla sahaya çıkarak bol bol oyuncu değişikliği yaptı.
Konuk Davutpaşa 64. Dakikada Mustafa Kıraç’la bir gol bulunca skor 2-1 oldu. Y.Esenyurt bu gole 71. Dakikada Emre ile yanıt verince fark yeniden ikiye çıktı: 3-1. Maçta son sözü 89. Dakikada Fatih temsilcisi adına penaltıdan Kaan söyledi: 3-2.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.