HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ağustos 2017 Perşembe

Yeni Levent Konaklar Sahaya İndi.

Yeni Levent Konaklar Sahaya İndi.
Beşiktaş ilçesinin yeni kulüplerinden Yeni Levent Konaklar dün akşam Çilekli tesislerinde yaptığı ilk antrenmanla sezona merhaba dedi.

Yeni sezona Teknik direktör Recep Aykutalp ile anlaşarak başlayan ve bir çok oyuncuyu kadrosuna katmayı başaran Yeni Levent Konaklar dün akşam ilk antrenmanını Çilekli Tesisleri'nde gerçekleştirdi. Konaklar Başkanı İbrahim Dülgar "Bu akşam takımımızı bir araya getirmek amacı ile ilk saha çalışmamızı gerçekleştirdik. Daha ileri bir tarihte kulübümüzün tüm futbolcularını bir araya getirerek, buna kadın takımımızda dahil geniş kapsamlı bir sezon açılış töreni düzenleyeceğiz." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.