HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

YALIKÖY’DE 4 İMZA BİRDEN

YALIKÖY’DE 4 İMZA BİRDEN 
Amatör 1.Küme ekiplerinden Yalıköyspor dış transferde 4 imza birden attırdı.
Çatalca temsilcisi geçtiğimiz sezon ara transferde Öznakkaşspor’a verdiği genç oyuncuları Mehmet Can, Abdullah, Mustafa ve Murat Köse’yi yeniden kadrosuna kattı.
Bu arada transfer çalışmalarına devam  eden Yalıköyspor’da yönetimin Çiftlikköspor’dan kaleci Umut’la yakından ilgilendiği kaydedildi. Yönetimin ayrıca geçtiğimiz sezon Karacaköy forması giyen Cem Özsoy’a resmi teklifte bulunarak cevabını beklemeye başladığı ifade edildi. Öte yandan Yalıköyspor’un önümüzdeki hafta içinde ilk çalışması için sahaya ineceği, ilk çalışmasını Yalıköy’de kros şeklinde yaparak haftanın bir günü de Çatalca Stadı’nda çalışmayı planladığı belirtildi. Kulüp Başkanı Yaşar Kaçar’ın taraftarlara yeni sezonda iddialı bir takım izletmek için de kesenin ağzını sonuna kadar açtığı öğrenildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.