HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

YAHYA NASİF MURATBEY’DE

YAHYA NASİF MURATBEY’DE 
Amatör 1.Küme ekiplerinden Muratbey transfere doymuyor.

Yeni sezon öncesi yaptığı transferlerle adından söz ettiren Çatalca temsilcisi geçtiğimiz sezon Suriye Süper Liginde forma giyen 25 yaşındaki forvet oyuncusu Yahya Nasif’i kadrosuna dahil etti. Kırmızı siyahlı yönetimin takımı sezon sonunda Süper Amatöre taşımak için her türlü fedakarlığı yapmaya devam edeceği kaydedildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.