HAZIRLIK MAÇLARI

12 Ağustos 2017 Cumartesi

Ünye 1957 Spor : 7 - Pendik Kavakpınar : 1

Ünye 1957 Spor, Hazırlık Maçında Coştu! 7-1
Ünye'de Birinci etap hazırlık çalışmalarında artık yavaş yavaş sona gelen ve 14 Ağustos'ta Nevşehir Kampına gidecek olan Ünye 1957 Spor, geçtiğimiz sezon İstanbul Süper Amatör Lig'e çıkma başarısı gösteren Pendik Kavakpınarspor ile Ünye Şehir Stadı'nda oynadığı hazırlık maçını 7-1 kazandı.
2017-2018 sezonunda Bal Ligi'nde şampiyonluk mücadelesi verecek olan Ünye 1957 Spor Ünye'de 1. Etap Kamp çalışmaları kapsamında bir hazırlık karşılaşması oynadı. İstanbul Süper Amatör Lig'in yeni temsilcisi Pendik Kavakpınarspor ile Ünye Şehir Stadı'nda karşı karşıya gelen yeşil-beyazlılar rakibini 7 golle uğurladı.
Maça hızlı başlayan ve 6.dakikada Ndong Meye Laurys'un golüyle 1-0 öne geçen Ünye 1957 Spor karşısında konuk Pendik Kavakpınarspor 8. dakikada penaltı golüyle eşitliği sağladı. Mücadelenin 22.dakikasında Recep Gayık'ın penaltıdan attığı golle 2-1 üstünlüğü yakalayan Ünye 1957 Spor, yine Recep Gayık'ın 38. dakikada attığı golle skoru 3-1 yaptı. 43.dakikada Meye kendisinin ikinci takımının 4. golüne imza attı ve 45.dakikada da konuk takımın kendi kalesine attığı golle yeşil-beyazlılar ilk yarıyı 5-1 önde tamamladı.
Karşılaşmanın ikinci yarısında yine etkili ataklarla gelen Ünye 1957 Spor'da Gökhan Şanlıtürk 65.dakikada takımının 6. golüne imzasını attı. Mücadelenin 77. dakikasında Ömer Çalık skoru 7-1 yapan golünü kaydetti ve kalan dakikalarda başka gol olmayınca Ünye 1957 Spor ilk hazırlık maçını 7-1 kazanmasını bildi.

Kaynak : sporaksiyon

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.