HAZIRLIK MAÇLARI

9 Ağustos 2017 Çarşamba

UĞUR ATALAY GÜRPINAR’DA

UĞUR ATALAY GÜRPINAR’DA
B.Çekmece Belediyespor altyapısından yetişen ve geçtiğimiz sezon Tepecik Anadoluspor’da forma giyen Uğur Atalay’ın yeni sezonda Gürınarpor’da forma giyeceği öğrenildi.

İsmi bir çok kulüple anılan deneyimli ortasaha oyuncusunun tercihini eski teknik direktörü Refik Yazıcı’nın anlaştığı Gürpınarspor’dan yana kullandığı belirtildi. Kariyerinde daha önce B.Çekmece Belediyespor’un yanısıra Zonguldak Yeşiltepe, Güzelcespor, Türk Telekom ve Tepecik Anadoluspor’da forma giyen deneyimli oyuncunun alacağı ücret de açıklanmadı. Deneyimli oyuncunun Refik Yazıcı faktörü nedeniyle yönetimle para konuşmadan imzayı attığı kaydedildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.