HAZIRLIK MAÇLARI

12 Ağustos 2017 Cumartesi

TURHALSPOR TOPBAŞI YAPTI

TURHALSPOR TOPBAŞI YAPTI
Yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig'de mücadele edecek olan Turhalspor sezon öncesi hazırlıklarına geçtiğimiz günlerde kendi tesislerinde yaptığı çalışmalar ile başladı.

Teknik Direktör Fatih Kılıç nezaretinde Saat 18:00'da Sentetik sahasında başlayan antrenmanda kaleci antrenörü Enver Tonbul ve futbolcular hazır bulundu.
19 Ağustos tarihine kadar hazırlıklarını Turhal'da kendi tesislerinde sürdürecek olan Turhalspor, 21 Ağustos tarihinden itibaren Nevşehir Avanos'ta 10 Günlük kampa girecek. Teknik Ekibin açıkladığı kamp programına göre, kamp boyunca günde çift idman ve hazırlık maçları ile kamp süreci tamamlanacak.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.