HAZIRLIK MAÇLARI

8 Ağustos 2017 Salı

TRABZONSPOR’UN SPORCU ORDUSU

TRABZONSPOR’UN SPORCU ORDUSU
İstanbul Trabzonspor tarafından açılan Yaz Futbol Okullarında çalışmalar sürüyor. 7-14 yaş arasında eğitim gören minik sporcular geleceğin yıldızı olmayı amaçlıyor.
İstanbul Trabzonspor Yaz Futbol Okulları Halkalı Atakent tesislerinde ara vermeden çalışmalarını sürdürüyor. 7-14 yaş arası minik futbolcular İstanbul Trabzonspor'un hafta sonları sürdürdüğü çalışmalarda geleceğin yıldızı olmayı amaçlıyor.
Çocukların kendilerini geliştirmeleri ve yeteneklerini keşfetmeleri için Yaz Sor Okulları’nın önemli bir fırsat olduğunu belirten söyleyen İstanbul Trabzonspor Koordinatörü Recep Kelment, çalışmaların da iyi gittiğini söyledi. Geleceğin yeteneklerini aradıklarını söyleyen Koordinatörü Recep kelment, “Yaz döneminde başarılı olan sporculara lisans çıkartarak bünyemize alacağız. Böylece hem oyuncular hem de kulübümüz kazanacak” dedi.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.