HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ağustos 2017 Cumartesi

Torbalıspor Kaleyi Profesyonel Ellere Teslim etti.

Torbalıspor Kaleyi Profesyonel Ellere Teslim etti.
2017-2018 futbol sezonunda Bölgesel matör ligde iİzmir'itemsil edecek takımlardan biri olan Torbalıspor, kalesine geçen sezon 3. lig takımlarından Yomraspor'da forma giyen genç kaleci Eyüp Bekar'ı transfer etti.

Futbolcunun menejeri Hüseyin Nergis Torbalıspor'a transferi gerçekleşen futbolcu konusunda yaptığı açıklama da,"Torbalıspor 3. lige çıkmak istiyor. Transferlerini de buna göre yapmak istediğini söyledi. Bizde sporcumuzu önerdik. Geçtiğimiz sezon Ziraat Türkiye Kupası maçıda dahil olmak üzere bir çok maçtaYomra Spor kalesini koruyan oyuncu yeni sezon da Torbalıspor forması giyecek. Her iki taraf açısından da hayırlı olsun ."dedi.

Eyüp Bekar Kimdir?
29 Mayıs 1993 doğumlu yetenekli eldiven, futbola 2005 yılında Türkiye'nin önemli takımlarından Trabzonspor A.Ş. altyapısında başladı. 8 Sezon boyunca Tranzospor forması giyen oyuncu 2012-2013 sezonunun ara transfer döneminde Trabzon İdmangücü Spor'a transfer oldu. 2013 yılında Yomra Spor ile anlaştı ve bu takımla birlikte profesyonel liglere çıkma başarısını gösterdi. 2018 yılına kadar Yomraspor ile profesyonel sözleşmesi bulunan oyuncuyu Torbalıspor yeni sezon için kadrosuna katmak istiyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.