HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ağustos 2017 Perşembe

TEPECİK ALTYAPISINDA DEVRİM

TEPECİK ALTYAPISINDA DEVRİM
TFF 3.Lig ekiplerinden B.Çekmece Tepecikspor altyapısı yeniden yapılanıyor.

Yeşil Beyazlı yönetim geçtiğimiz sezon altyapıda görev yapan Oğuz Türkönde’nin sözleşmesini bir sezon daha uzatırken bölge antrenörlerinden Cem Çalışkan’la da yeni sözleşme imzaladı. Yönetim tarafından alınan karar doğrultusunda yeni sezonda U 13 ve U 14 yaş gruplarından Oğuz Türkönde’nin, U 15 yaş grubundan da Cem Çalışkan’ın sorumlu olacağı belirtildi. Öte yandan bugün yeni sezona merhaba diyen B.Çekmece Tepecikspor altyapısı yaklaşık olarak 200 kişilik sporcu ordusuyla taraftarların önüne çıktı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.