HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ağustos 2017 Perşembe

Taştepe'den, Karabük'e

Taştepe'den, Karabük'e
İstanbul'un altyapılarından profesyonel takımlara gönderdiği futbolcularla adından sıkça söz ettiren Küçükçekmece temsilcisi Halkalı Taştepespor, yeni sezon öncesinde iki futbolcusunu daha Süper Lig takımlarından Kardemir Karabük'e gönderdi.

Geçtiğimiz sezon Halkalı Taştepespor'da forma giyen2001 doğumlu Ensar Yıldız ile Eren Moroğlu Kardemir Karabükspor’a imza attı. İki oyuncunun da yeni takımlarıyla birlikte kendi yaş gruplarında antrenmanlara başladıkları belirtildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.