HAZIRLIK MAÇLARI

22 Ağustos 2017 Salı

Taştepe'den Bir Futbolcu da Fenerbahçe'ye

Taştepe'den Bir Futbolcu da Fenerbahçe'ye
Küçük Çekmece ilçesinin altyapıda başarılı ekiplerinden Halkalı Taştepespor, geçmiş seneler de bu sezon öncesi süper lig takımlarına yaptığı transferlerle adet diğer Süper lig takımlarının kıskacı altına alındı. 

Genç file bekçisi Emirhan Çil Fenerbahçe'ye imza attı.
Geçtiğimiz haftalar da Kardemir Karabük Spor'a transferi gerçekleşen 2001 doğumlu sporcular Ensar Yıldız ve Eren Moroğlu'ndan sonra şimdi de 2003 doğumlu file bekçisi Emirhan Çil'in Fenerbahçe'ye transferi büyük yankı uyandırdı.
Dün itibarı ile genç file bekçisinin Fenerbahçe'ye transferinin resmen gerçekleştiğini belirten Taştepe Spor kulübü Başkanı İsmail Meriçli, "Futbolcumuzun transferinde kulüp olarak büyük özveride bulunduk ve Fenerbahçe kulübüne kolaylık sağladık. Bizim amacımız bölgemizdeki çocuklarımızın spor yapmasını sağlamanın yanında buradan üst liglere gitmelerinin yollarını açmak." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.