HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ağustos 2017 Perşembe

Taşoluk'da Transfer Harekatı.

Taşoluk'da Transfer Harekatı.
İstanbul 1. Amatör lig takımlarından Arnavutköy temsilcisi Taşolukspor yeni sezon öncesi transfer bombalarını arka arkaya patlattı.

Teknik Direktörlüğe Ayhan Kaya’yı getiren Arnavutköy temsilcisi, hemen ardından transfer çalışmalarına da başladı. Şu ana kadar Gazi Mahallesi’nden Baran Çakmak, Selçuk Yücel, Ali Özcan, Ömer Solmaz ve Özgürcan Bütüner, Tem Terkos’tan Refik Kılıç ve Resul Asan, Yeşilbayır’dan Erdi Karakerimoğlu, Arnavutköyspor’dan Harun Çalışkan ve Serkan Türe, Düzce Sivrikaya Sinerji’den Habib Yeşilyurt ve Hakkı Esen’i renklerine bağladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.