HAZIRLIK MAÇLARI

10 Ağustos 2017 Perşembe

Süper amatör lig temsilcisi Arnavutköy Belediye Spor Nevşehir kampı başladı.

Süper amatör lig temsilcisi Arnavutköy Belediye Spor Nevşehir kampı başladı.
Bu sezon yaptığı transferler ile göz dolduran Arnavutköy Temsilcisi sezon açılışı sonrası İstanbul’da yaptığı hazırlık dönemi sonrası Nevşehir Kapadokya’da lige hazırlanıyor.
İlk iki gün idmanlarında işi ciddi tutan teknik heyet üçüncü gün yapılan hazırlık karşılaşmasında takım iskeletini görme şansı buldu.

Teknik direktör Hüseyin Köse yapılan hazırlık karşılaşmasında ilk yarı sahaya sürdüğü kadro ile idari yönetimin takdirini kazanırken ikinci yarı yapılan oyuncu değişiklikleri ile tüm futbolcularını denemiş oldu.
Geçtiğimiz sezon Bölgesel amatör lig 3.grupta ligi ikinci sırada tamamlayan Iğdır Aras spor ile hazırlık maçı yapan Arnavutköy Belediye Spor 9.dakikada Uğur Öten 10.dakikada Ayhan Güneş ile bulduğu iki gol sonrası 2-0 öne geçti. Baskılı futbol ile dikkat çeken Arnavutköy temsilcisi karşılaşmanın 19.dakikasında İsmail in golüne engel olamadı skor 2-1 oldu. 22.dakikada adale çekmesini riske etmek istemeyen Tayfun Çakal yerini Mustafa Sarıçan a bıraktı. ilk yarı 2-1 Arnavutköy Belediye spor üstünlüğü ile tamamlandı. İkinci yarı çıkan şiddetli rüzgara karşı oynayan Arnavutköy BLD. Rakibine oranla daha fazla efor sarfetti. Karşılaşmanın son dakikalarına yaklaşırken ceza sahası dışında oluşan karambolü iyi değerlendiren İsmail kendisinin ikinci golü ile skoru eşitledi. 2-2 kalan dakikalar gol
getirmezken her iki takımın sergilediği futbol beğeni topladı.

Maç sonrası değerlendirmede bulunan Teknik direktör Hüseyin Köse ve yardımcısı Serdar Hoşhan; Nevşehir kampımız futbolcularımızın kaynaşması adına olumlu geçiyor tüm oyuncularımızı lig öncesi görebilmek adına kamp döneminde 6 hazırlık karşılaşması planlıyoruz, bu sezon yönetim kurulumuz bizlerden çok şey bekliyor, yaptığımız nokta transferler ile inşallah beklenen mutlu sona ulaşacağız.

Kadro zenginliği bizleri düşündürüyor, inşallah lig başlangıç tarihine kadar Arnavutköy seyircisine büyük sevinçler yaşatacak ideal kadromuzu oluşturmuş olacağız dedi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.