HAZIRLIK MAÇLARI

19 Ağustos 2017 Cumartesi

Süper Amatör Lig İkiye Ayrılmıyor.

Süper Amatör Lig İkiye Ayrılmıyor.
İstanbul Süper Amatör Ligin nasıl oynanacağı sonunda netlik kazandı. Uzun süredir Süper Amatör Ligin A ve B grupları olarak ikiye bölüneceği konuşuluyordu. Ancak gerek kulüplerin büyük bir kısmının bu konuya sıcak bakmaması, gerekse spor basınının bu konu üzerine yazdığı yazılar sonunda TFF İstanbul İl Temslciliği bu projeyi rafa kaldırdı. 
Konu ile ilgili olarak yapılan uzun görüşmeler sonrasında hem İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun hem de İstanbul Futbol İl Başkanlığının konuyla ilgili olumlu bir gelişme kaydedilemediği için taslağı geri çektiği, konunun  da gündemden kaldırıldığı öğrenildi. Süper Amatör Kümenin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tek bir lig üzerinden oynanacağı ifade edildi. Taslağın Çarşamba günü yapılacak olan kura çekiminde de gündeme getirilmeyeceği elimize ulaşan duyumlar arasında.

1.AMATÖR KURA ÇEKİMİ NE ZAMAN?
Süper Amatör Küme kura çekiminin Çarşamba günü saat 15.30’da yapılacak olmasının açıklanmasının ardından gözler Amatör 1.Küme kura çekiminin ne zaman yapılacağına çevrildi. Konuyla ilgili henüz kesin bir karar olmadığı, kesin neticenin ise Cuma gününe kadar ortaya çıkacağı, tarihin de ortaya çıkacağı belirtildi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.