HAZIRLIK MAÇLARI

21 Ağustos 2017 Pazartesi

SULTANMURATSPOR’DA FERHAT ÖZDEMİR DÖNEMİ

SULTANMURATSPOR’DA FERHAT ÖZDEMİR DÖNEMİ
İstanbul 1.Amatör Lig takımlarından Sultanmuratspor 2017-2018 Futbol sezonunda A takımın başına Ferhat Özdemir getirdi.

Hafta sonu Sultanmuratspor Sultanmuratspor Genel kaptanı İbrahim Şakiroğlu ve altyapılardan sorumlusu Hüsamettin Özköşkoğlununda bulduğu bir görüşme gerçekleştirdi.
Yapılan görüşmeler sonunda genç hoca Ferhat Özdemir Sultanmuratspor 2017-2018 Futbol sezonunda A takımı çalıştırmak için anlaşmaya vardılar.


Futbol hayatına Sefaköy Kartal spor’da başlayan genç çalıştırıcı geçtiğimiz sezon kısa sürede olsa ‘da Sefaköy Kartal spor’u çalıştırdı. Daha sonra çeşitli takımlarda forma giyen Özdemir, Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulunu bitirdi. Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.